• تهران، خیابان ستارخان، خیابان کوثر دوم، بن بست امینی، پلاک ۸، واحد ۴

نمایندگی ITCC در ایران

نمایندگی شرکت ITCC International در ایران از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار نمود و اقدام به ممیزی و صدور گواهینامه در انواع سیستم های مدیریتی و استاندارد نموده است.

عمده فعالیتهای ممیزی و صدور گواهینامه جهت سیستم های ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 22000, HSE, ISO 10002, صورت گرفته است اگر چه اکنون بیش از ۱۵ استاندارد بین المللی توسط این نمایندگی ممیزی و صادر می شود و نیز این نمایندگی مفتخر به ارائه خدمات در سراسر کشور و جهت انواع شرکتها، کارخانجات، موسسات و رستوران ها و … می باشد.

این نمایندگی از معدود شرکتهای صادر کننده گواهینامه در ایران می باشد که امکان صدور گواهینامه های ISO 50001 , ISO 27001 را به صورت اکردیت دارد.

همچنین از سال ۱۳۹۱ آکادمی ITCC بعنوان یک واحد مستقل، اقدام به برگزاری سمینار و دوره های تخصصی در سیستم های مدیریتی و مباحث مدیریتی نمود و اکنون امکان برگزاری و صدور بیش از ۵۰ دوره آموزشی در سراسر کشور با همکاری اساتید مجرب و موسسات و دانشگاه ها فراهم گردیده است.

این شرکت مفتخر است با اتکا به سابقه درخشان در امر ممیزی و صدور گواهینامه های استاندارد با صدور بیش از ۱۸۰۰ گواهینامه تاکنون، اعلام آمادگی تیم فنی خود را نسبت به ارائه راهکارهای مدیریتی جهت تمامی سازمان ها و صنایع در سراسر کشور و نیز کشورهای همسایه اعلام دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ۶۶۵۹۲۵۰۹ تماس و یا نسبت به تکمیل و ارسال فرم های درخواست گواهینامه از طریق سایت اقدام فرمایید.

بروز رسانی


در حال بروز رسانی سایت هستیم

به زودی با نسخه جدید در خدمت شما خواهیم بود

This will close in 20 seconds