نمایندگی شرکت ITCC International در ایران از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار نمود و اقدام به ممیزی و صدور گواهینامه در انواع سیستم های مدیریتی و استاندارد نموده است.

عمده فعالیتهای ممیزی و صدور گواهینامه جهت سیستم های ISO 9001:2008 ISO 14001:2004, OHSAS 18001: IMS , ISO 22000:2005, HSE MS, صورت گرفته است اگر چه اکنون بیش از ۱۵ استاندارد بین المللی توسط این نمایندگی ممیزی و صادر می شود و نیز این نمایندگی مفتخر به ارائه خدمات در سراسر کشور و جهت انواع شرکتها، کارخانجات، موسسات و رستوران ها و ... می باشد.

این نمایندگی از معدود شرکتهای صادر کننده گواهینامه در ایران می باشد که امکان صدور گواهینامه های ISO 50001 , ISO 27001 را به صورت اکردیت دارد.

همچنین از سال ۱۳۹۱ آکادمی ITCC بعنوان یک واحد مستقل، اقدام به برگزاری سمینار و دوره های تخصصی در سیستم های مدیریتی و مباحث مدیریتی نمود و اکنون امکان برگزاری و صدور بیش از ۵۰ دوره آموزشی در سراسر کشور با همکاری اساتید مجرب و موسسات و دانشگاه ها فراهم گردیده است.

این شرکت مفتخر است با اتکا به سابقه درخشان در امر ممیزی و صدور گواهینامه های استاندارد با صدور بیش از ۱۸۰۰ گواهینامه تاکنون، اعلام آمادگی تیم فنی خود را نسبت به ارائه راهکارهای مدیریتی جهت تمامی سازمان ها و صنایع در سراسر کشور و نیز کشورهای همسایه اعلام دارد.

همچنین با همکاری سایر مراجع صدور گواهینامه امکان صدور گواهینامه های COC, CE (انطباق محصول) برای برخی محصولات بخصوص در دایرکتیو های MD , EMC, LVD , … فراهم گردیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ۲۲۸۷۵۵۶۳ تماس و یا نسبت به تکمیل و ارسال فرم های درخواست گواهینامه از طریق سایت اقدام فرمایید.
بالا